Zapisy

Poniżej znajdziesz informację o tym czego i jak uczymy. Dowiesz się o warunkach uczestnictwa w treningach, kursach i zajęciach indywidualnych (w tym rodzinnych).

Zapisy w naszym klubie trwają cały rok. Trenujemy w małych grupach, dlatego bez obaw możesz dołączyć w każdej chwili, bez względu na Twój poziom zaawansowania. Pod okiem trenera zaczniesz od poznania i opanowania podstaw.

Możesz wykupić jednorazowe wejście na trening lub karnet. Jeżeli intersujesz się sztukami walki i chciałbyś brać udział w zawodach, ułożymy dla Ciebie plan treningowy.

Kursy samoobrony odbywają się w naszym klubie okresowo i trwają 2 miesiące. Po skończonym kursie możesz doskonalić zdobyte umiejętności podczas regularnych treningów.

Treningi grupowe

System kompleksowy treningów wykorzystujący elementy: uderzenia pięścią, kopnięcia, chwyty, duszenia, rzuty, dźwignie i techniki samoobrony.

Więcej

Kursy i szkolenia

Prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu technik samoobrony oraz obrony przed niebezpiecznymi narzędziami. Szkolimy służby mundurowe.

Więcej

Treningi indywidualne

Elastyczne i dostosowane do uczestników zajęcia. Szkolimy z technik judo, sambo, samoobrony. Prowadzimy zajęcia dla rodziców z dziećmi.

Więcej