Kursy i szkolenia

Kurs samoobrony dla kobiet

Kurs samoobrony dedykowany jest dla każdej kobiety, niezależnie od jej kondycji fizycznej. Podczas kursu uczymy jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych. Pod okiem trenera ćwiczone są proste kombinacje ruchów, tak aby każda uczestniczka z łatwością sobie je przyswoiła. Nasz kurs rozwinie Twoją sprawność fizyczną, uświadomi Tobie, jaką siłą faktycznie dysponujesz, a także wzmocni Twoją pewność siebie. Stawiamy na proste ciosy i kombinacje, które jednocześnie są bardzo skuteczne.

Wiele kobiet waha się przed zapisaniem na kurs samoobrony min. z obawy o swoja kondycję, siniaki lub przez przekonanie o swojej słabej koordynacji ruchowej. Taki kurs tworzymy właśnie z myślą o Paniach, które często nie mają rozwiniętej muskulatury, często nie są ani postawne, ani zbyt silne.

Kurs samoobrony obejmuje takie zagadnienia:

  •  nauka bezpiecznego upadania i przewracania się,
  •  ochrona przed chwytami i ciosami w różnych sytuacjach,
  •  obrona przed duszeniem i niebezpiecznymi narzędziami,
  •  obrona w parterze, obronę przed gwałtem,
  •  sposoby wczesnego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  •  nauka podstawowych ciosów, kopnięć oraz dźwigni pod kątem skutecznego stosowania przez kobiety.

Kurs to 8 spotkań, każdy trening będzie trwał 2 godziny. Trenujemy w małych, max. 10 osobowych grupach.

Cena kursu wynosi 250 PLN.

Zapisując się z siostrą, przyjaciółką, córką zapłacicie 400 PLN za 2 osoby!

Rezerwacja miejsca odbywa się poprzez wpłacenie zaliczki w wysokości 100 PLN. Płatność za kurs należy dokonać do dnia rozpoczęcie kursu.

Ważne jest, że kurs samoobrony to również doskonała forma aktywności fizycznej i może być początkiem aktywnego trybu życia. Na kursie popracujemy nad Twoją siłą, wytrzymałością i rozwojem cech motorycznych.

O aktualnych terminach kursów informujemy na naszym Facebooku i Instagramie.

Harmonogram kursu na maj 2019 - pobierz.

Szkolenia

Organizujemy szkolenia dedykowane dla określonej grupy, min. dla służb mundurowych, kobiet, młodzieży. Program szkoleń tworzony jest pod uczestników i dostosowany do ich wymagań. Zakres i długość szkolenia zależy od zagadnień jakie mają być przedstawione w ich trakcie.

Osoby i instytucje zainteresowane szkoleniami zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Gotowy na nowe wyzwania? Sprawdź nas!

Klub Combat Sambo Wrocław to miejsce dla każdego. Prowadzimy treningi dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wszystko to w małych 8 osobowych grupach. Uczymy technik mieszanych sztuk walki, szczególnie combat-sambo, judo, boks oraz gruzińskiej walki czidaoba.

Jesteśmy pewni, że zarazimy Cię naszą pasją!

Więcej