Treningi indywidualne

Treningi indywidualne pozwalają dopasować plan treningowy, jego intensywność oraz zakres do uczestnika/ów.

Ten rodzaj zajęć dedykowany jest dla:

  •  rodziców z dziećmi - skupiamy się wówczas na rozwoju koordynacji ruchowej, poprawy sprawności fizycznej i na technikach samoobrony,
  •  judoków, fighterów, amatorów sztuk walki - trening pozwala w obecności sparing partnera lub sam na sam z trenerem doskonalić technikę oraz zdobywać nowe umiejętności.

Czy trening indywidualny jest dla Ciebie?

Tak, jeśli pragniesz poprawić swoją technikę. Zależy Ci na spersonalizowanym treningu oraz na osiągnięciu maksymalnych rezultatów w jak najkrótszym czasie. Zależy Ci na swobodnym planowaniu treningów np. ze względu na Twoją pracę.

W treningach może uczestniczyć max. 4 osoby. Cena za godzinę treningu dzieli sie na liczbę uczestników (np. 2 osoby płacą po 50 PLN). Jeśli planujesz z nami dłuższą współpracę możesz liczyć na rabat. Zajęcia odbywają się poza naszym stałym grafikiem, po umówieniu z trenerem.

Do treningu nie musisz sie specjalnie przygotowywać. Podczas pierwszego spotkania sprawdzimy Twoje umiejętności i opracujemy plan dla Ciebie.

Umów się z trenerem na konsultację oraz trening personalny.

Gotowy na nowe wyzwania? Sprawdź nas!

Klub Combat Sambo Wrocław to miejsce dla każdego. Prowadzimy treningi dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wszystko to w małych 8 osobowych grupach. Uczymy technik mieszanych sztuk walki, szczególnie combat-sambo, judo, boks oraz gruzińskiej walki czidaoba.

Jesteśmy pewni, że zarazimy Cię naszą pasją!

Więcej